2019-11-28 22:11:04

Írta: miku

Boston Celtics - Brooklyn Nets 2019.11.28

Irving nélkül lépett pályára Nets a TD Gardenben.

A 2 centerünk remekelt az 1. negyedben. Nagyon jót tett a csapatnak hogy Kanter helyett Theis kezd,  a mai meccsen is jól és magabiztosan játszott mind a támadó mind a védő oldalon.  Williams az egész 1. negyedben olyan elzárásokat adott Kembának, amit élmény volt nézni, labda nélkül is hasznosan játszott.

Kiegyenlítetten zajlott a mérkőzés, igazi tűzijátékot tartott mind a 2 csapat a 3 pontos vonalon túlról. A Nets csak ebben a negyedben 10 3 pontost dobott be. A bostontól Kemba volt a 3 pontos felelős, egymás után dobálta be őket. 57-63-ra ment a félidőben a Nets. A 3. negyedben túldobta a Celtics a Brooklynt és fordítottak. 121-110 lett a vége. A nagyon jó védelemnek is hála 7-0 a TD Gardenben idén a csapat.

A 2 csapatnak összesen 90 db 3-pontos próbálkozása volt. A Brooklyn 47, a Celtics 92%-kal dobta a büntetőt. A vendégek részéről Tample és Harris ért el 20+ pontot. Kemba 39 pontot dobott, Brown 22 pontot és 10 lepattanót szerzett. Tatum és Theis is közel volt a dupla-duplához. A Celticstől 6 játékos ért el 2 számjegyet szerzett pontokban, a kezdő minden tagja + Wannamaker a padról.